Sylwester Kowalewicz

Bramy garażowe segmentowe WIŚNIOWSKI to nowoczesne bramy zaprojektowane i wykonane z myślą o wymagających użytkownikach.

ZALETY SYSTEMU:
  1. Każdy dom jest inny i wymaga indywidualnego podejścia. Bramę garażową WIŚNIOWSKI łatwo dopasujesz do stolarki i elewacji budynku. Różnorodność wzorów i kolorów daje wiele możliwości wyboru, zgodnie z koncepcją domu i jego otoczenia.
  2. Kształt otworu może być dowolnie zaprojektowany: kwadratowy, ścięty na krawędziach, łukowy lub zaokrąglony. Brama segmentowa pasuje zawsze do każdego z nich.
  3. Możesz zatrzymać samochód bezpośrednio przed bramą, otworzyć ją i wygodnie wjechać do garażu. Brama segmentowa otwiera się pionowo do góry i nie zajmuje miejsca na podjeździe. To ważna zaleta zwłaszcza, gdy wjazd znajduje się przy ruchliwej ulicy.
  4. Bramę możesz zamontować w bardzo niskich garażach, o nadprożu już od 10 cm.
  5. Kupując bramę segmentową WIŚNIOWSKI masz pewność, że zainwestowałeś w produkt wysokiej klasy wytworzony fabrycznie.
  6. Dzięki obustronnym zabezpieczeniom antykorozyjnym zakup bramy segmentowej WIŚNIOWSKI to inwestycja na lata. Elementy konstrukcyjne wykonane są ze stali ocynkowanej (prowadnice, elementy łączące) lub ocynkowanej i powleczonej proszkowo (panele).
  7. Dzięki bramie segmentowej w Twoim ogrzewanym garażu na stałe zagości ciepło. Grube, 40 [mm] stalowe panele wypełnione bezfreonową pianką poliuretanową oraz uszczelnienie bramy na całym obwodzie gwarantują najlepszą izolację termiczną.
  8. Bez większego wysiłku, lekko i wygodnie możesz otworzyć i zamknąć bramę ręcznie. Odpowiednio dobrany układ sprężyn i rolki o „pływających” osiach minimalizują efekt tarcia – zapewniając komfort obsługi.
Znak CE na bramie garażowej segmentowej oznacza, że spełnia ona wymagania normy europejskiej EN 13241–1 dotyczącej bezpieczeństwa użytkowania. Bramy segmentowe WIŚNIOWSKI są trwałe, bezpieczne i komfortowe w obsłudze. Wytwarzane w procesie produkcji zgodnym z systemem ISO 9001:2008 i obowiązującymi normami.

Bramy garażowe – KOLORY

Brązowy woodgrain Złoty dąb smoothgrain Orzech smoothgrain Antracyt sandgrain Biały woodgrain Złoty dąb woodgrain

Orzech woodgrain Mahoń woodgrain

Dąb antyczny smoothgrain Macore smoothgrain Ciemny dąb smoothgrain Dąb bagienny smoothgrain Tabasco smoothgrain Letnia wiśnia smoothgrain

Oregon smoothgrain Winchester smoothgrain Siena rosso smoothgrain Siena noce smoothgrain Biały smoothgrain